Touch To CALL
HEXA GROW BAG
+982128428686

درباره ما

شرکت بستر کشت گیاه (با نام تجاری هگزا گرو بگ) در سال 1392 فعالیت خود را شروع کرده است. این مجموعه تنها نماینده رسمی شرکت ROOTONEX آلمان در ایران است. زمینه اصلی فعالیت شرکت واردات پیت ماس درجه یک از آلمان، لیتوانی، فنلاند و واردات کوکوپیت از سریلانکا و هند و همچنین تولید بستر های کشت تحت عنوان گرو بگ می باشد. اطلاعات بیشتر درباره ما را میتوانید در پیج اینستاگرام مشاهده کنید، همچنین محصولات این شرکت در قسمت محصولات وبسایت قابل دسترسی هستند.

با توجه به اینکه کشور ایران یکی از کشور های کم آب در منطقه آسیا و همچنین خالی از معادن پیت ماس می باشد، لذا داشتن یک تامین کننده پیت ماس مرغوب و وارد کننده مطمئن میتواند کشاورزان ایران را از آبیاری های پیاپی فارق کند و رشد بذر و گیاهان را چندین برابر کند. از طرفی استفاده از خاک طبیعی برای کشت هیدروپونیک و تولید نشا منطقی نیست زیرا حاوی مقدار زیادی بیماری و میکروب است و میتواند جان گیاهان را به خطر بیاندازد.

شرکت هگزا در زمینه واردات پایدار و تامین کننده این بخش از نیاز جامعه کشاورزی ایران شکل گرفته و در نظر دارد با استفاده از کیسه گرو بگ های مخصوص برای هر گیاه به راه خود ادامه دهد. این گرو بگ ها تحت پروتکل های نظام کشاورزی اروپا ارایه می شوند و گیاه بیشترین رشد و بازده را در آنها خواهد داشت و هگزا آن را تضمین می کند.

متخصصان اروپایی با آزمایش و تست های فراوان متوجه شدند که باید برای هر گیاه چه درصدی از مواد مختلف را مخلوط کنند و چه مواد معدنی را به خاک آن اضافه کند تا رسیدن به محصول نهایی حتمی و در بهترین حالت خود باشد.

هگزا با شناختن اکثر معادن پیت ماس و کوکوپیت در جهان توانسته این بخش از نیاز جامعه کشاورزی ایران را تامین کند. شما میتوانید زیر قسمت مقالات یا در بخش تماس درباره ما نظر بدهید.

لوگو و نماد شرکت هگزا گرو بگ
لوگو و نماد شرکت هگزا گرو بگ

هگزا گروبگ یک شرکت می باشد که در زمینه تولید بستر های کشت منحصربفرد برای هر گیاه فعالیت میکند. این شرکت با واردات مستقیم مواد اولیه توانسته گروبگ هایی با بازدهی بیشتر و قیمت قابل رقابت با محصولات خارجی تولید کند. لذا هزینه های کشاورزان و گلخانه داران کاهش یافته و همچنین با صادرات این محصول به کشور های مجاور باعث ورود ارز به کشور و پیشرفت اقتصادی شده است.

این بستر های کشت چند مدل هستند که هرکدام با یکدیگر تفاوت دارند. از جمله نمونه های این بستر ها میتوان به بستر گوجه فرنگی، بستر بادمجان، بستر فلفل دلمه و فلفل شمشیری، گروبگ های گل رز و خیار اشاره کرد.

در این بستر ها از موادی مانند پیت ماس، پرلیت، و کوکوپیت و مواد دیگر استفاده شده که با درصد های گوناگونی از هرکدام با هم مخلوط شده اند. هر کدام از این بستر ها توسط مهندس گیاه پزشک در محیط گلخانه مورد ازمایش قرار گرفته و درصد بازده آن با دقت اندازه گیری شده است. ما همواره در تلاش هستیم گروبگ ها را با بازده بیشتری عرضه بازار کنیم. لذا منتظر پیشنهادات، نظرات، و انتقادات شما همیاران هگزا هستیم.

همچنین اطلاعات تماس را میتوانید در صفحه تماس با ما مطالعه کنید.